• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Başkanımız Dertlere Derman Oluyor

  Başkanımız Dertlere Derman Oluyor

  Başkanımız Dertlere Derman Oluyor

  Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi, Isparta Belediyesi ile Muhtarlar arasında tam bir diyalog ve işbirliği durumunun söz konusu olduğunu kaydederek “Belediyemiz doğru işler yapıyor, başkanımızda dertlere derman oluyor” dedi.

  Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi, Isparta Belediyesi’ne yönelik aslı astarı olmayan eleştirilerin Isparta’ya zarar verdiğini belirterekBelediyemiz doğru işler yapıyor, başkanımızda dertlere derman oluyor” dedi.

  Büyükleblebi, “Sayın Başdeğirmen göreve geldiği zaman ‘biz birlikteyiz, çalışmalarımızı birlikte yürüteceğiz, muhtarlarımızla istişare içinde yürüteceğiz’ demişti. O günden bu güne o söz lafta kalmadı, icraata döndü. Bunun icraata dönmesi bizimde daha çok çalışmamıza, mahalle sakinlerimizin, sokaklarımızın sorunlarının giderilmesinde daha çok imkân sağladı. Son günlerde özellikle sosyal medyada bazı mecralarda belediyemizle de ilgili ‘belediyemiz ne iş yapıyor’ gibi ithamlarda bulunuluyor. Nasıl bir vatandaşımız bize ‘Allah razı olsun muhtarım’ dediğinde o bize güç, çalışma şevki veriyorsa bizde muhtarlar olarak mahalle sakinlerimizin adına size şevk vermek için, yapılan hizmetlerin doğru olduğunu, mahallelerimize yapılan yatırımların mahalle sakinlerimizin derdine derman olduğunu sizlere aktarıp doğru işler yapıldığını bildirmek gerekiyor. Başkanımız ilk günden beri ilk öncelik olarak yapmış olduğu çizgi önce vatandaşın sorunu, çilesinin bitmesiyle alakalı bir önceliği var” dedi. (ZAFER KALIN)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler