• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Başkan Veli Gök Esnaf Odaları Başkanlarını Dinledi

  Başkan Veli Gök Esnaf Odaları Başkanlarını Dinledi

  Başkan Veli Gök Esnaf Odaları Başkanlarını Dinledi

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ilçede faaliyet gösteren meslek odaları başkanlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

   

  Başkanlık makamında Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Yalkın, Eğirdir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf Öngün, Eğirdir Ziraat Odası Başkanı Osman Sardıdoğan ve Eğirdir Şoförler Odası Başkanı Ahmet Hamdi Takır ile yaklaşık 2 saat süren bir toplantı gerçekleşti.

  Toplantıda Meslek Odaları Başkanlarının sorunlarını dinleyen Başkan Veli Gök, Eğirdir’e kazandırılan ve bundan sonra faaliyete geçecek yatırım planları hakkında oda başkanlarına bilgiler verdi.

  Pandemi sürecinde ve sonrasında yapılması planlanan çalışmalar ve tedbirler ele alındı. Esnaflarımız açısından nakliye, zirai sektör, mevcut üretim ve kalan stokların pazarlama konuları ile esnaflarımızın ekonomik kaynakları ile ilgili tüm sıkıntılar değerlendirildi.

  Eğirdir’de faaliyet gösteren meslek odaları başkanlarına teşekkür eden Başkan Veli Gök’e oda başkanları da teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. (Eğirdir Belediyesi Basın Bürosu)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler