• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Başkan Veli Gök Eczacılarla Buluştu

  Başkan Veli Gök Eczacılarla Buluştu

  Başkan Veli Gök Eczacılarla Buluştu

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ilçede hizmet veren Eczacılarla bir araya geldi. Eğirdir’de hizmete giren yatırımlar ve bundan sonraki yapılacak projeler hakkında bilgiler veren Başkan Gök Eczacılarımızın görüş ve önerilerini önemsediğini ifade etti.

   

  Eğirdir Pınar Pazarı ve İstasyon Mahallelerinde açılacak olan Sağlık Merkezleri ile ilgilide bilgilendirmelerde bulunan Başkan Gök, özellikle kısa bir süre önce Eğirdir’de yapımı tamamlanarak açılan 63 milyonluk yeni hastane için Eczacılarla ve tüm vatandaşlarla hastaneyi daha nasıl güçlendirebiliriz konularında görüş-alışverişinde bulunuldu.

  Millet Bahçesi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun hangi amaçlarla kullanılacağı ve diğer yatırımlarla ilgili uzun süren bilgilendirme ve istişare sonrası toplantı sona erdi.

  İlçede hizmetlerini sürdüren Eczacılar, Başkan Veli Gök’ün kendilerini dinlediği ve istişare fırsatı verdiği için teşekkür ve  memnuniyetlerini dile getirdiler.  Toplantıya Eğirdir Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürü Mehmet Küçükköse’de katıldı.

  (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler