• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > Başkan Gök, Kadın Personeli Unutmadı

  Başkan Gök, Kadın Personeli Unutmadı

  Başkan Gök, Kadın Personeli Unutmadı

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök makamında bir program tertip ederek Belediyede çalışan kadınların gününü kutlayarak onların gönlünü aldı.

  Başkan Veli Gök yaptığı konuşmada; “Aslında yılda bir gün kadınlarımızın gününü kutluyoruz ama hem ailenin hem de devletin temeli aslında kadınlarımızdı, analarımızdır, bacılarımızdır. Biz gönlümüze göre evlat yetiştirmeyi bazen imamlara, bazen de öğretmenlere ihale etmişizdir. Aslında işin özünde çocuğun annesi vardır. Belki babayla çocuk günde 1 saat 2 saat bir araya geliyor, ama anneler 24 saat çocuklarını gözetiyorlar. Eğer ülke bir yere geliyorsa, ülkeyi bir yerlere getiren evlatlar bizim gönlümüze göre yetişiyorsa bunun temelinde her zaman anneler var, biz onlara borçluyuz. Gerek aile hayatınızda, gerek iş hayatınızda hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum. Allah ailenizle beraber sağlık sıhhat ve huzur versin diyorum. İş hayatınızda, aile hayatınızda ve toplum hayatınızda önce huzur olmalı. Özellikle ailede ve işyerinizde huzur yoksa evde başarıyı yakalamak mümkün değil. Ben tekrar Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyor, başarılar diliyorum.’ ifadelerini kullandı.

  Eğirdir Belediyesinin tüm birimlerinde çalışan kadınları tek tek dinleyen ve duygularını alan Başkan Veli Gök’e personelin tamamı kendilerine verilen değerden dolayı teşekkür ettiler.

  Başkan Veli Gök daha sonra personeline Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile hediye takdiminde bulundu. (EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler