• Eğirdir Akpınar Gazetesi
  Haberler> > 3. Uluslararası Mühendislikte Yapay Zeka ve Uygulamalı Matematik Konferansı

  3. Uluslararası Mühendislikte Yapay Zeka ve Uygulamalı Matematik Konferansı

  3. Uluslararası Mühendislikte Yapay Zeka ve Uygulamalı Matematik Konferansı

  ISUBÜ sektörel alanlarlarda gerçekleştirdiği iş birliklerinin yanı sıra diğer üniversitelerle de çok yönlü iş birlikleri artarak devam ediyor.

  Bu kapsamda Azerbaycan Teknik Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Düzce Üniversitesi  ile ISUBÜ’nün ev sahipliğinde bu yıl 3.sü düzenlenecek olan  “International Conference on Artificial Intelligence and Applied Mathematics in Engineering” (ICAIAME 2021) konferansı, 1-3 Ekim 2021 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecektir. Uluslararası düzeyde katılımlı olarak, üç gün sürecek konferansın ana teması, “Mühendislik Uygulamalarında Yapay Zeka” olacak.

  Konferans açılış konuşmasını konferans onursal başkanlarından Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in yapacağı, Konferans Başkanlarından Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İsmail Serkan Üncü’nün üniversitemiz adına temsilci olduğu konferansın; sponsorluğunu TÜBİTAK, Havelsan, Türksat, ICTMedia, Netdatasoft ve CC Global; akademik ve teknik yayın sponsorluğunu ise Springer, Elsevier, Wiley, CRC Press, Inder Science Publishers gibi uluslararası prestijli yayın evleri üstlenecek. (ISUBÜ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler